Sąskaitų-faktūrų išrašymas

Visi sandoriai atlikti su UTA FullServiceCard kortele Europoje yra įtraukiami į vieną UTA sąskaitą. Be įprasto PVM mokesčio grąžinimo, UTA siūlo greitą grąžinimą (net-invoicing). UTA sąskaitų sistema patogi mokėjimo, planavimo ir transporto priemonių kontrolės atžvilgiu. Sistema susideda iš 4 komponentų:

  • UTA Full ServiceCard kortelė
  • UTA čekiai
  • UTA sąskaitos išklotinė
  • UTA sąskaita

UTA Full ServiceCard kortelė

UTA FullServiceCard kortele galėsite atsiskaityti visoje Europoje. Ši kortelė neturi jokio komisinio mokesčio. Su UTA FullService kortele atsiskaityti galėsite už visas paslaugas susijusias su transporto priemonėmis. Visos kortelės išduodamos su individualiu arba įmonės PIN kodu. PIN kodas apsaugo Jūsų įmonę nuo piktnaudžiavimo kortele, jos praradimo atveju. Apie kiekvieną pamestą kortelę būtinai turi būti pranešta UTA – tuomet kortelė bus užblokuota ir pagaminta nauja, tai jums nieko nekainuos.

UTA čekiai

UTA FullServiceCard kortele jūs atsiskaitote elektroniniu būdu, nuskanuojant kortelę. Kai kortelė nuskanuojama ir užregistruojamas sandoris vairuotojui pateikiamas čekis, kurį reikia pasirašyti (čekio reikalauja ne visos kurą teikiančios įmonės). Užregistruotas ir patvirtintas sandoris siunčiamas į UTA centrą, kuriame išrašomos UTA sąskaitos.

UTA sąskaitos išklotinę

Kiekvienas klientas su UTA sąskaita gauna ir jos išklotinę. Visi sandoriai surūšiuoti pagal transporto priemonę, nurodoma sandorio data, vietovė, tipas, kiekis ir suma. Taip pat duomenys yra pateikiami elektroniniu variantu, jūsų UTA paskyroje.

UTA sąskaita

PVM sumos UTA sąskaitoje yra nurodomas remiantis sąskaitos išklotinėje esančiais duomenimis. Palengvinant PVM grąžinimą, kiekvienai šaliai yra išrašomos atskiros sąskaitos. Sąskaitos išrašomos du kartus per mėnesį (15 ir paskutinę mėnesio dieną). Sąskaitų apmokėjimas vykdomas tiesioginiu debetu.