Jūs esate transporto priemonių virš 3,5 t. parko vadybininkas?

Transporto įmonėms, kuro sąnaudos yra vienas iš svarbiausių faktorių. Kiekvienas nori surasti geriausios kuro kainos ir patogiausio maršruto derinį Europoje.

Nesvarbu ar Jūs patikėsite visas ar dalį transporto priemonių, mes padėsime jums pristatyti prekes laiku mažesnėmis kuro išlaidomis. Su UTA, Jūs ne tik prekes pristatysite laiku, bet ir sutaupysite pinigų!

Privalumai

  • Nuolaidos kurui
  • Daugiau nei 54,000 atsiskaitymo punktų visoje Europoje
  • Patrauklūs bei lankstūs mokėjimo atidėjimo terminai
  • Visos paslaugos vienoje sąskaitoje
  • Galimybė susigrąžinti PVM mokestį tiesiogiai per mus
  • Skubiais atvejais (nenumatytas įvykis ar kortelės blokavimas) su mūsų klientų aptarnavimo specialistais galite susisiekti bet kuriuo paros metu

UTA klientai gali naudotis patraukliomis nuolaidomis kurui bei plačiu degalinių tinklu visoje Europoje.

Paslaugos

Kuras

Su UTA kortele Jūs galėsite prisipilti kuro ir naudotis įvairiomis paslaugomis net 51,000 vietų Europoje. Taip pat gauti nuolaidas, priklausomai nuo pilamo kuro kiekio.

Kelių mokesčiai

Mes suteiksime Jums visą informaciją apie kiekvienos šalies kelių mokesčių sistemą ir padėsime užsakyti kelių, tiltų, tunelių bei keltų apmokėjimo priemones.

Akcizo ir PVM grąžinimas

Grąžiname akcizo ir PVM mokestį, už kurą, įvairias prekes bei paslaugas susijusias su transportu  iš visų Europos Sąjungos šalių ir Norvegijos. Greitai ir paprastai!

Papildomos paslaugos

Avarijos ar gedimo atveju siūlome naudotis pagalba 24/24. Naudodamiesi mūsų internetine svetaine, Jūs turėsite prieigą prie klieno zonos, UTA Station Finder (degalinių paieškos) bei Drive&Save platformos.

Kaip tapti UTA klientu?

Parašykite mums el. paštu vilnius@uta.lt arba susisiekite numeriu +370 5 2060 200. Vėliau mes Jums atsiųsime informacines formas, kurias reikės užpildyti, nurodant įmonės bei transporto priemonių parko duomenis.