2020.05.29

JŪS MUMS RŪPITE!

Jūs mus rūpite – UTA iniciatyva, sukurta profesionaliems vairuotojams, kurie COVID-19 epidemijos metu nuolat užtikrina tiekimo grandinės tęstinumą. Norime padėkoti JUMS už atsidavimą ir sunkų darbą. Tiesiog atsiskaitykite UTA kortele vienoje iš pažymėtų degalinių ir gaukite užkandį!

Skaityti daugiau

2020.05.20

Kelių mokesčiai Bulgarijoje

Kelių mokesčiai Bulgarijoje taikomi visoms transporto priemonėms. Lengvosios transporto priemonės iki 3,5t privalo įsigyti elektroninę vinjetę, sunkusis transportas virš 3,5t (įskatant autobusus) turi apmokėti tam tikras atkarpas “RoutePass” arba įsigyti kelių apmokėjimo aparatą “TollPass”.

Skaityti daugiau

2020.04.10

Svarbu! Naujas reikalavimas norintiems patekti į Prancūziją

Informuojame, kad Prancūzijos vyriausybė įvedė naujus reikalavimus tiems, kurie atvyksta į Prancūzijos teritoriją.

Skaityti daugiau

2020.04.01

AČIŪ visiems logistikos herojams!

  Kol dauguma įmonių perkelia savo darbuotojus darbui iš namų, tam tikrų profesijų atstovai lieka įvykių priešakyje. Nuoširdžiai dėkojame jums ir jūsų vairuotojams! Šiuo laikotarpiu jūsų indėlis nepakeičiamas užtikrinant pagrindinių  prekių tiekimą. AČIŪ!  

Skaityti daugiau

2020.03.19

SVARBU! Pranešimas klientams ir verslo partneriams

Mūsų produktai ir paslaugos ir toliau bus jums prieinami be apribojimų – visoje Europoje. Visus mūsų mobilumo sprendimus, ypač kuro korteles ir kelių aparatus, galima naudoti ir užsisakyti nedelsiant be trikdžių.

Skaityti daugiau