Ar Jums priklauso keleivinio transporto įmonė?

Jei Jums priklauso keleivinio transporto įmonė suprantate kaip svarbu yra užtikrinti kelionių saugumą, reguliarumą ir tikslumą savo keleiviams. UTA siūlo Jums kortelę, kuri patenkins visus Jūsų poreikius: su ja atsiskaitysite už kurą ir kelius visoje Europoje. Siūlome Jums patrauklias mokėjimo sąlygas ir sąskaitas viena valiuta.

Su UTA jūsų transportas saugus!

Paslaugos

Kuras

Su UTA kortele Jūs galėsite prisipilti kuro ir naudotis įvairiomis paslaugomis net 51,000 vietų Europoje. Taip pat gauti nuolaidas, priklausomai nuo pilamo kuro kiekio.

Kelių mokesčiai

Mes suteiksime Jums visą informaciją apie kiekvienos šalies kelių mokesčių sistemą ir padėsime užsakyti kelių, tiltų, tunelių bei keltų apmokėjimo priemones.

Akcizo ir PVM grąžinimas

Grąžiname akcizo ir PVM mokestį, už kurą, įvairias prekes bei paslaugas susijusias su transportu  iš visų Europos Sąjungos šalių ir Norvegijos. Greitai ir paprastai!

Papildomos paslaugos

Avarijos ar gedimo atveju siūlome naudotis pagalba 24/24. Naudodamiesi mūsų internetine svetaine, Jūs turėsite prieigą prie klieno zonos, UTA Station Finder (degalinių paieškos) bei Drive&Save platformos.

Kaip tapti UTA klientu?

Parašykite mums el. paštu vilnius@uta.lt arba susisiekite numeriu +370 5 2060 200. Vėliau mes Jums atsiųsime informacines formas, kurias reikės užpildyti, nurodant įmonės bei transporto priemonių parko duomenis.