Jums priklauso įmonė, kurios parką sudaro transporto priemonės sveriančios mažiau nei 3,5 t?

Žinome, kad kasdienis dalinių krovinių transportavimas ir keičiamas pristatymo laikas gali sukelti nemažai stresinių situacijų. Tačiau su UTA galėsite būti ramus! UTA autorizuotas degalines rasite bet kuriame pasirinktame maršrute.

Privalumai

  • Nuolaidos kurui
  • Atsiskaitymas daugiau nei 51,000 punktų Europoje
  • Lankstūs mokėjimo atidėjimo terminai
  • PVM ir akcizo mokesčių grąžinimas iš užsienio šalių
  • Vieną sąskaita, apmokama viena valiuta – eurais
  • Galimybė naudotis visą parą veikiančia klientų aptarnavimo linija, prireikus skubios pagalbos arba norint užblokuoti kortelę

Pamirškite apie grynuosius UTA kuro kortelės dėka!

Jei Jūsų įmonė vis dar naudojasi grynaisiais pinigais mokėdama už transporto priemonių remontą, kurą ir kelių mokesčius? Tuomet pats laikas priimti sprendimą, kuris palengvins Jūsų įmonės darbą ir padės lengviau kontroliuoti visus atliekamus sandorius!

Paslaugos

Kuras

Su UTA kortele Jūs galėsite prisipilti kuro ir naudotis įvairiomis paslaugomis net 51,000 vietų Europoje. Taip pat gauti nuolaidas, priklausomai nuo pilamo kuro kiekio.

Kelių mokesčiai

Mes suteiksime Jums visą informaciją apie kiekvienos šalies kelių mokesčių sistemą ir padėsime užsakyti kelių, tiltų, tunelių bei keltų apmokėjimo priemones.

Akcizo ir PVM grąžinimas

Grąžiname akcizo ir PVM mokestį, už kurą, įvairias prekes bei paslaugas susijusias su transportu  iš visų Europos Sąjungos šalių ir Norvegijos. Greitai ir paprastai!

Papildomos paslaugos

Avarijos ar gedimo atveju siūlome naudotis pagalba 24/24. Naudodamiesi mūsų internetine svetaine, Jūs turėsite prieigą prie klieno zonos, UTA Station Finder (degalinių paieškos) bei Drive&Save platformos.

Kaip tapti UTA klientu?

Parašykite mums el. paštu vilnius@uta.lt arba susisiekite numeriu +370 5 2060 200. Vėliau mes Jums atsiųsime informacines formas, kurias reikės užpildyti, nurodant įmonės bei transporto priemonių parko duomenis.