Norint naudotis greitkeliais bei autostradomis Austrijoje, vilkikai, kurių masė viršija 3,5 tonos, turi mokėti kelių mokestį. Su UTA Jūs galite pasirinkti vieną iš trijų galimų Austrijos kelių apmokėjimo būdų. ATsiskaityti galite su UTA One, GO-Box ir Toll Collect aparatais. 

UTA One®

UTA One® – sumaniausias
būdas sumokėti kelių
mokesčius Europoje!

Galimi atsiskaitymo būdai su GO-Box aparatu:

  • Post-pay (atidėtas mokėjimo būdas)
    Šis atsiskaitymo būdas suteiks galimybę kelių mokestį Austrijoje mokėti atgaline data. Pasirinkite tarpininkavimo partnerį UTA ir visi mokesčiai už Austrijos kelius bus įtraukti į UTA sąskaitas.
  • Pre-pay (išankstinio apmokėjimo būdas)
    Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą GO-Box aparatą turėsite papildyti, o papildžius galėsite važinėti Austrijos keliais, kol nesibaigs pinigų limitas. Papildyti aparatą galima su UTA kortele.

Austrijos kelių mokesčių operatorius ASFINAG GO-Box aparatus apmokestina 5 EUR mokesčiu.

Užsisakykite GO-Box aparatą per UTA ir Jums reikės tik pasirašyti užsakymo formą, kuri jau bus užpildyta UTA klientų aptarnavimo specialistų. Ypač skubiu atveju aparatą galite užsisakyti užpildytą formą siųsdami tiesiogiai į Austriją faksu: 00800/88268362 (nemokamai visoje Europoje).

Po užsakymo, el. paštu arba paprastu paštu Jūs gausite patvirtinimo laišką iš ASFINAG, kuriame bus nurodytas aparato atsiėmimo kodas (brūkšninis kodas su 16 skaičių po juo). Aparatas bus išduotas viename iš GO-Box punktų pateikus šį kodą bei transporto priemonės registracijos liudijimą.

Jei pageidaujate gauti detalesnės informacijos, prašome nedvejodami kreipkitės į UTA.

TOLL2GO: Vienas aparatas – Vokietijoje ir Austrijoje

Patogiam atsiskaitymui Vokietijoje ir Austrijoje, transporto priemonėms sveriančioms ≥ 12t, naudokitės vienu – Toll Collect aparatu (TC-OBU).

Esamiems ir naujiems klientams, TOLL2GO paslaugos  operatorius ASFINAG ir Toll Collect siūlo atidėto mokėjimo būdą.

Privalumai:

  • Toll Collect OBU – vienas kelių aparatas Vokietijoje ir Austrijoje.
  • Nemokamas GO-Box prijungimas prie Toll Collect – OBU
  • Visi sandoriai matomi vienoje – UTA sąskaitoje.

Norint naudotis šia paslauga, Jūs turite pateikti paraišką tiesiogiai per ASFINAG portalo savitarnos zoną (SelfCare).

Patikrinus Jūsų prašymą ir gavus teigiamą atsakymą Toll Collect aktyvuos Austrijos kelius TC-OBU aparate. ASFINAG informuos Jus el. paštu, taip pat ir savitarnos zonoje (SelfCare Portal) apie sėkmingą Austrijos kelių aktyvavimą Toll Collect.

Po gauto patvirtinimo Toll Collect aparatu bus galima naudotis Austrijoje atsiskaitant už kelius. Jei transporto priemonė, kuriai atlikote Austrijos kelių prijungimą prie Toll Collect aparato, anksčiau turėjo GO-Box aparatą, jį privalo kuo greičiau grąžinti į vieną iš GO-Box aptarnavimo punktu, kad išvengtų dvigubo kelių mokesčio.

Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome kreiptis į UTA.