brobizz-boxEasyGo® – kelių mokesčių operatorių grupė Skandinavijos šalyse: Danijoje, Norvegijoje ir Švedijoje. BroBizz® aparatas suteikia galimybę greitai ir lengvai pravažiuoti per daugiau nei 50 kelių rinkliavos punktų, įskaitant tunelius, keltus, kelius (NO) ir tiltus, tokius kaip Øresund (DK-SE), Storebælt (DK) ir Svinesund (SE-NO). Eurovinjetė toliau galios kaip atsiskaitymo būdas už kelius Danijoje ir Švedijoje (privalomas transporto priemonėms kurių svoris ≥ 12 tonų).

Kaip ir dabar, BroBizz® aparatą Jūs galite naudoti aplinkui Harstad, taip pat Rv 36 Skyggestein–Skjelbredstrand ir Fv 32 Gimleveien–Augestadveien keliuose.

Jūsų BroBizz® aparatas turi integruotą anteną, kurios pagalba perduoda unikalų BroBizz® numerį kelių rinkliavos punktui per kurį važiuojama. Kai punktas gauna šį numerį, barjeras yra pakeliamas, tuomet galite pravažiuoti ir jums nereikės laukti.

Jūsų UTA BroBizz® aparato privalumai:

  • BroBizz® aparatas gali būti naudojamas daugiau nei 50 kelių rinkliavos punktų, 3 šalyse
  • nuolaidos – šiuo metu iki 13% Norvegijoje
  • važiavimas nestabdant transporto priemonės net 3 Skandinavijos šalyse
  • patrauklūs mokėjimo atidėjimo terminai
  • visi kelių mokesčiai UTA sąskaitoje (su įtrauktu PVM)
  • galimybė pakeisti vilkiko registracijos numerį;

Kaip užsisakyti?

Mes paruošime UTA BroBizz® aparatus pristatymui iškart po Jūsų užsakymo. Juos gausite per 2 – 3 darbo dienas, priklausomai nuo kurjerių tarnybos pristatymo laiko.

Pardavėte transporto priemonę kuri turėjo BroBizz® aparatą? Panaudokite šį BroBizz® aparatą savo naujoje transporto priemonėje. Atsiųskite mums naujos transporto priemonės duomenis ir mes perregistruosime aparatą. Jums nereikės vykti į servisą, prarasti laiko ar patirti papildomų išlaidų.

Jei Jums BroBizz® aparatas daugiau nebereikalingas, aparatą grąžinkite mums. Bet jei Jūs pametėte arba aparatą pavogė, mes jį užblokuosime, kai tik atsiųsite blokavimo formą, kurioje taip pat turėsite nurodyti ar reikalingas naujas BroBizz® aparatas.