Kelių mokesčiai Vokietijoje taikomi transporto priemonėms, kurių leistinas svoris yra virš 7,5 tonos ir daugiau. Šį  kelių mokestį apmokėti galite su UTA. Jums tereikia išsirinkti norimą mokėjimo būdą – mokėjimas UTA One aparatu,  Toll Collect kelių aparatu, internetu arba tiesiogiai prie mokamų kelių esančiuose terminaluose.

UTA One®

UTA One® – sumaniausias
būdas sumokėti kelių
mokesčius Europoje!

Jūs dažnai keliaujate į arba per Austriją? Kreipkitės į mus dėl galimybės užsisakyti Toll2Go sistemą – vienas aparatas – dvi šalys: Vokietija ir Austrija.

Užregistruokite savo transporto priemones per UTA!
Taupykite savo administracijos darbuotojų laiką ir pasinaudokite greita ir profesionalia UTA darbuotojų pagalba.

Kaip užregistruoti transporto priemones Vokietijos kelių mokesčių sistemoje?

Jums reikės tik atsiųsti duomenis apie transporto priemones, kurias norite užregistruoti Toll Collect sistemoje, o UTA klientų aptarnavimo specialistai pasirūpins likusiu užsakymo procesu. Mėgaukitės mūsų greitu ir profesionaliu aptarnavimu.

  • Jūs vis dar nesate prisiregistravę Toll Collect sistemoje?
    Jei Jūs nesate registruoti Toll Collect sistemoje, prašome parsisiųsti reikiamas formas (žiūrėti apačioje)
  • Jūs jau esate registruotas Toll Collect klientas, tačiau sąskaitas norėtumėte gauti per UTA?

Mes džiaugiamės galėdami pasiūlyti savo paslaugas. Jums reikės tik užpildyti formą „Payment Method – Fuel Card“. Norite užregistruoti daugiau transporto priemonių? Jei taip, kreipkitės į mus!

Dėka mūsų greitos ir profesionalios aptarnavimo komandos, kelių mokesčius už Vokietijos kelius galėsite apmokėti per UTA!

  • Po transporto priemonių registracijos (nemokama), Jūs gausite patvirtinimo laišką iš Toll Collect el. paštu, kuriame bus nurodyti užregistruotų transporto priemonių duomenys, (kiekvienam vilkikui ateis po atskirą laišką)
  • Tausokite brangų laiką, užsiregistruokite Vokietijos kelių mokesčių sistemoje Toll Collect, kad išvengtumėte sustojimų prie Toll Collect terminalų.

TOLL2GO: Vienas aparatas – Vokietijoje ir Austrijoje

Patogesniam atsiskaitymui, transporto priemonėms sveriančioms ≥ 12t, Vokietijoje ir Austrijoje naudokitės vienu Toll Collect aparatu (TC-OBU).

Esamiems ir naujiems klientams, ASFINAG operatoriaus paslauga TOLL2GO ir Toll Collect siūlo atidėto mokėjimo būdą.

Privalumai:

  • Toll Collect – vienas aparatas Vokietijoje ir Austrijoje.
  • Nemokamas GO-Box prijungimas prie TC-OBU
  • Visi sandoriai matomi vienoje – UTA sąskaitoje.

Norint naudotis šia paslauga, Jūs turite pateikti paraišką tiesiogiai per ASFINAG portalo savitarnos zoną (SelfCare).

Patikrinus Jūsų prašymą ir gavus teigiamą atsakymą Toll Collect aktyvuos Austrijos kelius TC-OBU aparate. ASFINAG informuos Jus el. paštu, taip pat ir savitarnos zonoje (SelfCare Portal) apie sėkmingą Austrijos kelių aktyvavimą Toll Collect.

Po gauto patvirtinimo Toll Collect aparatu bus galima naudotis Austrijoje atsiskaitant už kelius. Jei transporto priemonė, kuriai atlikote Austrijos kelių prijungimą prie Toll Collect aparato, anksčiau turėjo GO-Box aparatą, jį privalo kuo greičiau grąžinti į vieną iš GO-Box aptarnavimo punktu, kad išvengtų dvigubo kelių mokesčio.

Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome kreiptis į UTA.