Kelių mokesčiai paremti atkarpos apmokėjimo principu apima didžiąją dalį Italijos greitkelių tinklo. Mokesčio suma priklauso nuo transporto priemonės kategorijos ir nuo nuvažiuotos distancijos. Kelių mokesčių operatorius siūlo kelis apmokėjimo metodus; gaila, bet kuro kortelės nėra priimamos.

Jūs dažnai važiuojate į Italiją? Kartu su mūsų partneriu Telepass, galime pasiūlyti du kelių mokesčių apmokėjimo metodus, tai: VIAcard ir TELEPASS.

VIAcard

VIAcard tai kortelė skirta atsiskaitymui už kelius Italijoje su UTA. Šią kortelę galės naudoti visas Jūsų transporto priemonių parkas, kadangi ant kortelės nėra užrašytas konkrečios transporto priemonės valstybinis numeris. Kuomet atsiskaitote VIAcard kortele, transporto priemonės kategorija nustatoma automatiškai kelių mokesčių surinkimo punkte. O mokesčio suma ir nustatoma pagal šią informaciją.

TELEPASS

Tai nedidelis, elektroninis kelių aparatas, kuris yra tvirtinimas transporto priemonės priekinio stiklo centre. Su TELEPASS, kelių mokesčių surinkimo punktus pravažiuosite be sustojimo (tam yra skirta speciali linija). TELEPASS aparatas ir su juo susieta transporto priemonė automatiniu būdu yra nuskaitoma, o duomenys įrašomi kelių mokesčių surinkimo punkte. Ši informacija vėliau panaudojama apskaičiuojant kelių mokestį. TELEPASS aparatas, kuris yra priskirtas konkrečiam valstybiniam numeriui, gali būti perregistruojamas ir kitoms Jūsų įmonės transporto priemonėms. UTA Jums padės lengvai ir greitai pakeisti transporto priemonės valstybinį numerį.

Kokios yra sąlygos norint gauti TELEPASS aparatus?

SĄLYGŲ NĖRA. Su kiekvienu užsakytu TELEPASS aparatu, Jūs taip pat gausite ir VIAcard kortelę, kuri taip pat turėtų būti transporto priemonėje. Jei dėl kokių nors priežasčių TELEPASS aparatas nebūtų nuskaitytas, tada paprasčiausiai galėsite atsiskaityti su VIAcard kortele.

Kaip galima gauti VIAcard kortelę ir TELEPASS aparatą?

Užsisakykite VIAcard ir TELEPASS greitai ir paprastai. Užpildykite, UTA kliento paskyroje, esančią užsakymo formą ir ją atsiųskite mums.