UTA toliau siekia dalyvauti Rytų Europos rinkoje

  • UTA įsigyja platinimo agentūros „Timex Card SP. z o.o.“ kontrolinį akcijų paketą;  
  • Tolimesnė komercinės veiklos plėtra Lenkijoje, Baltijos šalyse ir Ukrainoje.

 

Kleinostheimas, 2018 m. sausio 12 d. „UNION TANK Eckstein GmbH & Co. KG“ (UTA) perėmė 51 procentą Lenkijos platinimo agentūros „Timex Card SP. z o.o.“ akcijų, tai yra didžiausias pasiekimas įmonės istorijoje. Tokiu būdu mobilumą siūlanti įmonė ima tiesiogiai aktyviai dalyvauti Lenkijos, Baltijos šalių ir Ukrainos rinkose.

Nuo šiol UTA atstovauja Lenkijos įmonę „Timex Card SP z o.o.“ Lenkijos, Estijos, Latvijos, Lietuvos ir Ukrainos rinkoje. Lygiagrečiai su šiuo įmonės perėmimu mobilumo paslaugų teikėja taip pat sustiprino savo veiklą ir Bulgarijoje plėtodama čia nuosavą organizaciją. Įsigydama dalį akcijų, UTA plečia savo

 veiklą Vidurio ir Rytų Europoje ir gali šiame ypač dinamiškame regione efektyviau paskatinti savo produktų plėtrą. Vis dėlto Lenkija, viena lyderiaujančių šalių tarptautinėje Europos transporto rinkoje, ir Baltijos šalys sudaro beveik 35 procentus Europos kabotažo rinkos (tona vienam kilometrui). „Dėl sandorių dar labiau priartėjome prie klientų ir galime dar greičiau pasiūlyti naujus produktus ir paslaugas“, teigia Volker Huber, UTA vadovybės pirmininkas. „Įsigydami akcijų atitinkamai norėtume padidinti ir mūsų rinkos dalį komerciniu krovinių gabenimu užsiimančiose bendrovėse ir tuo pačiu lengvųjų automobilių ir naudotų transporto priemonių iki 3,5 tonų įmonėse“. Šiuo metu UTA paslaugomis, kurios be įvairių mobilumo paslaugų apima ir suderintus kelių rinkliavos sprendimus bei prieigą prie daugiau nei 55 000 priėmimo vietų tinklo, naudojasi apie 1 800 transporto įmonių šešiose šalyse.

„Pagal mūsų automobilių parko ir mobilumo sprendimų plėtojimo strategiją, kurios tikslas UTA sprendimų prekybos plėtra, šie sandoriai suteiks mums galimybę greičiau išplėsti savo veiklą stipriose augančiose rinkose“, teigia Antoine Dumurgier, „Edenred“ automobilių parko ir mobilumo sprendimų skyriaus vadovas. Įmonės perėmimas naudingas ne tik UTA, tačiau ir platinimo agentūrai „Timex Card“: „Kombinuojant stiprų „Edenred“ dalyvavimą rinkoje kartu su ypač kokybiškais UTA sprendimais ir ilgamete „Timex Card“ patirtimi atitinkamoje srityje, įgyjame svarbią progą priimti naujas galimybes“, paaiškina Andrzej Sklodowski, „Timex Card“ generalinis vadovas. Lenkijos prekybos agentūra jau daugiau nei 25 metus veikia Lenkijos rinkoje ir daugiau nei dešimt metų – Baltijos šalyse bei Ukrainoje.

 

UNION TANK Eckstein GmbH & Co. KG, Stefan Horst, Rinkodaros vadovas

Heinrich-Eckstein-Straße 1, D-63801 Kleinostheim/Main, Telefonas: +49 6027 509–106

El. paštas: stefan.horst@uta.com